منو و صفحه اصلی


ثبت برند مواد غذایی

مواد غذایی به دلیل اینکه ارتباط مستقیمی با سلامت انسان دارند، باید دارای برند باشند تا بتوان به آن ها اعتماد کرد. هیچ کارخانه ای نمیتواند بدون برند محصولاتش را وارد بازار کند و به فروش برساند. ثبت برند مواد غذایی در کرج و تهران بالاترین آمار استقبال را دارد.
آبان-18-1399
بیشتر

مراحل ثبت برند در کرج

1.تکمیل مدارک و ارسال اظهارنامه ثبت برند2. مدارک ابرازی توسط مسئول اداره مورد بررسی اولیه قرار گرفته و جهت پداخت حق الثبت اظهار نامه ، متقاضی به حسابداری اداره هدایت می شود و کارشناس تعیین می گردد.3.متقاضی به حسابداری اداره مراجعه و اظهار نامه را ارائه و فیش بانکی صدور می یابد .
خرداد-18-1399
بیشتر

زمان ثبت علائم تجاری در کرج

اولین اقدام جهت حق استعمال انحصاری علائم تجاری ثبت آن می باشد . با توجه به ارائه مدارک و طی کردن مراحل مدت زمان ثبت علائم تجاری در کرج نهایت 45 روز کاری می باشد. در این مقاله می توانید راهنمایی لازم را کسب نمایید .
خرداد-5-1397
بیشتر

ثبت برند شرکت

عموما شرکتها برای اینکه بتوانند شناخته شوند از اسم های تجاری استفاده میکنند و یا با اسم شرکت به تنهایی کار مینمایند. در هر صورت پیشنهادمابه شما ثبت برند شرکت و لوگوی شرکت می باشد.
خرداد-5-1397
بیشتر

استعلام علائم تجاری در کرج

استعلام علائم تجاری در کرج اولین اقدام لازم جهت ثبت علائم تجاری در کرج می باشد . انتخاب و ثبت علائم تجاری تابع شرایط خاصی می باشد از جمله جدید ، ابتکاری خلاقانه باشد و هم چنین موجب گمراه مصرف کننده نباشد . در این مقاله میتوان از روش استعلام گیری راهنمای لازم را کسب نمود.
خرداد-5-1397
بیشتر

هزینه ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجارتی چون معرف محصول تاجرو بازرگان است اکنون اهمیت اقتصادی ویژه ای پیدا کرده و کسانیکه محصولات و کالاهای فروشی به بازار عرضه می کنند آن ها را با علامتی مشخص می سازند که بازرگانان دیگر از علامت استفاده نکند. در این مقاله به هزینه های ثبت علامت تجاری در کرج خواهیم پرداخت.
خرداد-5-1397
بیشتر

مراحل ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجارتی چون معرف محصول تاجر است اکنون اهمیت اقتصادی پیدا کرده و کسانیکه محصولات و کالاهای فروشی به بازار عرضه می کنند آن ها را با علامتی مشخص می سازند که بازرگانان دیگر از علامت استفاده نکند و به صورت انحصاری برای خود شخص باشد.
خرداد-5-1397
بیشتر

مدت زمان ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاري يك آرم مشخص است كه اجناس ومحصولات را كه توسط فرد يا تشریفات خاصي توليد و فراهم شده‌اند را متمايز و متفاوت مي‌كند. منشأ آن به زمان قدیم بر مي‌گردد؛ وقتي كه صنعت گران امضاها يا علائم خود را روي آثار هنري و كاربردي خود نشر مي‌كردند.
خرداد-5-1397
بیشتر

مدارک لازم برای ثبت علامت تجاری در کرج

علامت تجاری نماد یا طرحی است جهت تمایز و شناخت محصولات تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی (نهادها ، موسسات، شرکتها) را شامل می شود.
خرداد-5-1397
بیشتر

شرایط ثبت علائم تجاری در کرج

یکی از ملزومات نشان دادن کیفیت و اعتماد مرغوب بودن کالا به مصرف کننده ثبت علائم تجاری می باشد .در این مقاله جهت ثبت علائم تجاری در کرج می توان از شرایط لازم جهت ثبت علائم راهنمایی لازم کسب نمود .
خرداد-5-1397
بیشتر

مدارک ثبت لوگو در کرج

لوگو یا نشانه نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم. لوگو چیزی مانند امضا یا نشانه ای برای وجود یا حضور شخص یا موسسه ای است که لوگو متعلق به آن است، می باشد. ثبت لوگو یکی از راههای اساسی ماندگاری در ذهن مشتریان شماست.
خرداد-5-1397
بیشتر

مراحل ثبت علائم تجاری در کرج

یکی از مواردی مهمی که درامر تجارت باید در نظر گرفت این است تاجر جهت بهتر شناساندن تجارت خود علائم تجاری خود را ثبت نماید . در این مقاله می توانید راهنمایی لازم را جهت ثبت مراحل علائم تجاری در کرج را کسب نمایید .
خرداد-5-1397
بیشتر

مدارک لازم برای ثبت نشان تجاری در کرج

نشان تجاری نشانی است که قادر است کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شخص یا شرکت را از کالاها یا خدمات سایر شرکتها یا اشخاص متمایز نماید. برای ثبت نشان تجاری در کرج بایددر ابتدا مدارک مورد نیاز آن را فراهم نمود.
خرداد-5-1397
بیشتر

مراحل ثبت نشان تجاری در کرج

نشان تجارتی چون معرف کالای تاجر است امروزه اهمیت اقتصادی بالایی دارد و کسانیکه محصولات و کالاهای فروشی به بازار عرضه می کنند آن ها را با نشانی مشخص می سازند که بازرگانان دیگر حق استعمال آن نشان تجاری را در کالاهای مشابه ندارند.حق استفاده ی انحصاری نشان تجاری ویژه ی کسی است که آن را به ثبت برساند.
خرداد-5-1397
بیشتر

مدارک لازم برای ثبت علائم تجاری در کرج

علائم تجاری می توان از علامت هایی نام برد که جهت معرفی محصول و هم چنین ضمانت کیفیت ، مرغوبیت جنس مورد استفاده مصرف کننده قرار می گیرد.ثبت علائم تجاری ارائه مدارک اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی الزامی است در این مقاله می توانید اطلاعات لازم را در مورد مدارک کسب نمایید .
خرداد-3-1397
بیشتر
ثبت شرکت آراکس

سرعت و دقت بالا

ثبت شرکت آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت شرکت آراکس

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.