علامت تجاری در کرج به وسیله شرکت ها و اشخاص عادی و حقیقی ثبت می شود تا به میانجگری آن بتوانند کالاها و محصولات و یا خدمات خودشان را به صورت شناسنامه دار و متمایز از دیگر شرکت ها و موسسه های دیگر به بازار عرضه نمایند.ولی برند ها به عنوان شناسنامه و سند محصولات و خدمات تنها کاربرد ندارند و نمی توان به استناد این موضوع تنها به علامت تجاری اعتبار دارد.در دنیای امروز بیشتر اشخاص و شرکت هایی که به منظور به ثبت رسانیدن علامت تجاری خود در کرج مبادرت می نمایند به دلایل مختلف و با دیدگاه های متمایزی این کار را به انجام می رسانند که تفاوت محصولات و خدمات تنها نمونه ای از این موارد است.در ذیل مزایای ثبت علامت تجاری در کرج خواهیم پرداخت.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و فروش برند تجاری در کرج به مقاله آن مراجعه نمایید.

مزایای ثبت علامت تجاری در کرج

 1. به ثبت رسانیدن علامت تجاری در کرج سبب می گردد تا میان محصولات شما و رقیبانتان تمایز ایجاد گردد و مشتریان به راحتی و به آسانی بتوانند کالای شما را از دیگرمحصولات تشخیص بدهند.
 2. با به ثبت رسانیدن  علامت تجاری خود در کرج از طریق قانونی، می‌توانید مانع استفاده‌ی دیگران از آن برند شوید. در واقع ثبت علامت تجاری در کرج به شما این امکان را می‌دهد که شرکت سوءاستفاده‌گر را وادار به تغییر نام نموده و حتی غرامت استفاده غیر مجاز از علامت تجاری را هم دریافت نمایید.
 3. علامت تجاری در کرج وسیله بازاریابی و پایه و اساس ایجاد وجهه و شهرت به منظور شرکت ها می باشند.
 4. از دیگر مزایای ثبت علامت تجاری در کرج می‌توان به اعتباری که آن برند برای مجموعه‌ی خود ایجاد می‌کند، اشاره نمود. در واقع شرکت‌ها با ثبت علامت تجاری خود به صورت قانونی به رسمیت شناخته می شود و بواسطه‌ی آن اعتبار جذب سرمایه‌گذار و دریافت وام را کسب می‌کنند.
 5. در صورتی که شرکت‌ها برندسازی موفقی داشته باشند، می‌توانند علامت تجاری خود را جزو دارایی‌های خود به حساب بیاورند.
 6. با استفاده ازعلامت تجاری می‌توانید به واگذاری نمایندگی و یا اخذ نمایندگی مبادرت نمایید. در حقیقت را‌ه‌اندازی یک نمایندگی نیازمند، داشتن یک علامت تجاری و استفاده از آن است.
 7. با ثبت علامت تجاری در کرج و هم چنین برندسازی از طریق یک برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید بر ارزش علامت تجاری  خود بیفزایید که این موضوع سبب می گردد یک سری اشخاص، تجار یا شرکت‌ها تمایل به خرید یا استفاده از علامت تجاری شما داشته باشند که این واگذاری طی یک تفاهم‌نامه صورت می‌پذیرد.
 8. در صورتی که شرکتی در معرفی برند خود موفق شده و بازار هدف خوبی برای خود ایجاد نماید، مستلزم می‌شود تا همواره بر کیفیت محصولات خود بیفزاید.
 9. شرکت‌ها با ثبت علامت تجاری خود در کرج می‌توانند از امتیاز دریافت گواهی و نشان استاندارد بهره‌مند شوند.
 10. لازم به ذکر است، ثبت علامت تجاری در کرج باعث می‌شود تا تولیدکنندگان در حوزه بین‌المللی نیز جایگاهی ویژه داشته باشد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان خبره و کارآمد ثبت آراکس در ارتباط باشید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت آراکس

سرعت و دقت بالا

ثبت شرکت آراکس

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت شرکت آراکس

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی آراکس در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی آراکس بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی آراکس هست.