ثبت شرکت در اصفهان

پس از اینکه شخص به نهادهای اداری ،حقوقی و ثبتی مراجعه نمود متوجه ایرادات،نقص و یا عدم تنظیم صحیح اوراق اداری توسط خود ویا شرکت متبوع خود میگردد. واین درحالیست که باصرف هزینه وزمان بسیاری هنوز هم به نتیجه مطلوب خود دست نیافته است.شاید یکی از علل این مراجعات بی نتیجه و فرسایشی ، عدم آگاهی از قوانین و مقررات دستگاه های ثبتی واداری است که در هر کشوری امروزه به ویژه توسط ابزار الکترونیکی و یا تلفنی و مکاتبه الکترونیک ،پاسخ داده میشود. و موجب رضایت کادر اداری و مراجعین آنان می گردد. 

یکی از جامعترین مراکز اطلاع رسانی  وپذیرش امور وکالتی درحوزه ثبت شرکت ها که ضمن ایجاد پایگاه اطلاع رسانی قوی درسطح کشور در سراسر ایران عزیز خدمات رایگان مشاوره ایی (حضوری- غیر حضوری) ارائه می دهد ، با ثبت شرکت تدبیر ،آماده خدمت رسانی است.

 شرکت چیست؟

شرکت به فرآیندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی ما بین خود قراردادی را امضاء می نمایند.

تمام اهداف شرکت، طبق قرارداد مندرج در اساسنامه می باشد. افراد در شرکت طبق قرارداد و اساسنامه ای که امضا کرده اند، سود حاصل از سرمایه شرکت را تقسیم می نمایند.

اساسنامه شرکت

در قسمت اساسنامه هر شرکت به صورت معمول موارد زیر ذکر می شود:

نام شرکت، زمینه فعالیت شرکت، هدف شرکت و مدت زمان فعالیت شرکت، و نوع سهام شرکت و نحوه ی انتقال سهام و میزان سرمایه شرکت. و بسیاری از بند های دیگر که توسط سهامداران تعریف می شود.

دلایل ثبت شرکت

ثبت شرکت برای صاحبان و مدیران آن از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. چرا که شخص از شخصیت حقیقی خود به یک شخصیت حقوقی تبدیل می گردد. و این روزها بطور قطع شرکتی که دارای اعتبار حقوقی و قانونی باشد، دارای ارزش و جایگاه بسزایی می باشد. و بدین سبب شرکتی که در اداره ی ثبت شرکتهای اصفهان به ثبت قانونی رسیده و شماره ثبت آن درج شده باشد، سبب جلب اعتماد و امنیت خاطر مشتریان و دیگر شرکت ها می گردد.

چرا باید شرکت ثبت کنیم؟

سوالی که معمولا برای اکثر صاحبان اصناف و مشاغل در باب انتخاب نحوه فعالیتشان مطرح می شود اینست که اصولا چرا باید شرکت ثبت کنیم ؟ فعالیت به صورت شرکت چه محدودیتهای ایجاد می کند و چه فوایدی دارد؟ آیا تسهیلاتی به شرکتهای ثبت شده در حوزه‌های مختلف تعلق می گیرد ؟ از نظر امور مالی فعالیت به صورت شرکت بهتر است یا فعالیت به صورت شخص حقوقی؟ بیمه تأمین اجتماعی برای افرادی که به صورت شرکت فعالیت می کنند چه مزایایی در نظر گرفته است؟ چه مشکلات و موانعی که در سر راه ثبت شرکت وجود دارد ؟

برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده می توان از طریق ثبت شرکت و یا موسسه اقدام نمود و از مزایایی که قانون برای شرکتهای ثبت شده در نظر گرفته شده است استفاده نمود. بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور گسترده، عظیم و سازماندهی شده با هدف پیشرفت و رسیدن به مدارج بالاتر و اهداف بزرگتر، ثبت یک شرکت در اصفهان و پیشبرد اهداف از طریق فعالیت ذیل عنوان شرکت ثبت شده است.

فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت شده مزایای متعدد و همچنین معایبی دارد که هر کس می بایست با توجه به شرایط و ایدهآلهای خود آنها را بررسی نماید و برای فعالیت به صورت حقیقی ( شخصی) یا حقوقی (شرکت) تصمیم‌گیری نماید.در این راه موسسه حقوقی بین الملل تدبیر با بیش از 8 سال سابقه فعالیت مستمر و مفید در اصفهان همراه شما خواهد بود. در ادامه به مراحل ثبت شرکت در اصفهان می پردازیم.

مزایای ثبت شرکت در اصفهان

 1. زمانی که شرکتی ثبت می شود همه ی قراردادهایی که میان شرکا بسته می شود رسمی و قانونی می باشد و پس از آن هیچ کدام یک از شرکا نمی توانند همانند اسناد غیررسمی از وجود اساسنامه و شرکتنامه و دیگر تصمیم هایی که ثبت می شود اظهار بی اطلاعی کنند و یا به اشکالاتی که ممکن است درباره اسناد غیررسمی وارد شود استناد کنند.
 2. از نظر اشخاصی که با شرکت معامله می کنند،ثبت شرکت امری مهم محسوب می شود زیرا بدون مراجعه به آن قادر به انجام معامله نمی باشند.زیرا شخصی که قرارداد مهمی را با شرکت منعقد می کند و یا معامله مهمی را انجام می دهد می خواهد بداند که سرمایه و دارایی شرکت چقدر است و اختیار مدیران شرکت تا چه اندازه ای می باشد و در نهایت قدرت و توانایی این شخصیت حقوقی چقدر است.
 3. مواد مهم و لازم هر شرکتی در روزنامه کثیرالانتشار چاپ و منتشر می شود تا همه از آن مطلع باشند،مضاف برآن،به گونه ای که در بیشتر ممالک معمول می باشد هر شخص خارجی حتی اگردر ظاهر ذینفع نباشد قادر می باشد به پرونده ای که جهت ثبت شرکت تشکیل شده است مراجعه کند و از محتویات آن مطلع شود.

در کشور ما این قسمت ضمن آیین نامه ی مصوبه ی خرداد 1310 و مقررات 10 اسفند 1327 وزارت دادگستری مقرر گردیده «مراجعه به دفاتر ثبت شرکت ها اعم از ایرانی و خارجی برای عموم آزاد و هر ذینفعی می تواند از مندرجات آن سواد مصدق تحصیل کند.

چگونگی مراحل و اقدامات لازم جهت ثبت شرکت در اصفهان

 شرایط ثبت شرکت در اصفهان

شرکتهای تج��ری در قالبهای متعددی  میتوانند به ثبت برسند که عبارتند از : با مسئولیت محدود ،سهامی اعم از خاص و عام ،مختلط اعم از سهامی و غیرسهامی ، تعاونی ، تضامنی و نسبی . شرکتهای تجاری با توجه به گستردگی و میزان اعتبار در قالب های سهامی خاص و مسئولیت محدود بیشتر به ثبت میرسند. شایان توجه است اشخاص برای انجام فعالیتهای هدفمند و بهره مندی از سود و سرمایه یکدیگر در اصفهان  نیازمند فعالیتهای قانونی می باشند. که مهم ترین آنها ثبت شرکت تجاری می باشد اولین گام طراحی موضوع فعالیت می باشد چنانچه فعالیت شما نیازمند مجوز باشد اخذ این مجوز از ارگان های مربوطه الزامی می باشد. به منظور کسب اطلاع میتوانید با کارشناسان ثبت شرکت تدبیر در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید.

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

بعد از انتخاب قالب ثبتی مناسب گام بعدی انتخاب سرمایه مشخص می باشد در همین راستا توجه داشته باشید که میزان سرمایه تصویب شده در قانون تجارت از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و مدت زمان ثبت شرکت در اصفهان 15 الی 20روز کاری می باشد.

مدارک ثبت شرکت در اصفهان

 این مدارک در قالب های ثبتی  مختلف متغیر می باشد اما بعضی از این مدارک به صورت یکسان می باشند .که عبارتند از : مدارک هویتی اعضاء هیئت مدیره و سهامداران 

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اصفهان

 1. کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران.
 2. گواهی عدم سوء پیشینه.
 3. امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره.
 4. انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت.
 5. تعیین موضوع فعالیت شرکت.
 6. آدرس محل فعالیت شرکت.
 7. مشخص کردن میزان سرمایه شرکت.
 8. مشخص کردن سهامداران و میزان سهام آنها.
 9. مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت.

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط موسسه تدبیر

ثبت شرکت توسط متقاضی

شما متقاضیان محترم میتوانید با مراجعه به سامانه ادارهثبت شرکت با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه می شوید و کلیه اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق تکمیل می نمایید باید بدانید که تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت که شامل اساسنامه ، تقاضانامه، شرکتنامه و متن صورتجلسه می شود. به صورت کاملا تخصصی انجام دهید زیرا امکان دارد با کوچکترین اشتباه پرونده شما رد و یا دچار نقص  گردد. کارشناسان و مشاوران ثبت تدبی با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی تدبیر

ثبت شرکت تدبیر با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اصفهان آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در این زمینه می باشد در ابتدا شما میتوانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید. گام بعدی طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد. کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی میگردد و انجام می شود در مرحله  بعدی ثبت سامانه ای شرکت شما دراصفهان صورت میگیرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگذاری میشود. بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در اصفهان  با گذشن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر میگردد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اصفهان

 امروزه انجام فعالیتهای بازرگانی در اصفهان  نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت و ثبت برند در اصفهان  می باشد.شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی  نپردازند. میزان سرمایه در ثبت شرکت با مسئولیت محدود 1.000.000 ریال و  یابیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

ثبت شرکتهای سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که به ثبت برسند به عنوان شرکتهای بازرگانی شناخته میشوند کلیه سرمایه در این شرکتها توسط اعضا هیئت مدیره تامین میگردد و این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر  است و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل  نیز لازم می باشد. استفاده از قید سهامی خاص الزامی است. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص دراصفهان با کارشناسان تدبیر در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در اصفهان

با افزایش فعالیتهای تجاری موضوعات مختلفی برای به ثبت رسیدن درخواست می گردد این موضوعات شامل : تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی می باشد که از جانب مهندسین و پیمانکاران و تولید گران مورد توجه قرار میگیرند ثبت شرکت با این موضوع های فعالیت میتواند پشتوانه محکمی برای انجام اموری از جمله ثبت برند و برند سازی باشد، و حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید. کارشناسان و مشاوران ثبت تدبیر با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در  زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اصفهان میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در اصفهان 

ثبت موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آنها مشخص است با اهداف غیرتجاری به ثبت می رسند که عمده ترین فعالیت آنها انجام اموری از قبیل : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و... می باشد.

 این نوع موسسات در دو قالب انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می رسند:

1 . موسسات غیر  انتفاعی:  موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست  ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...

2 . موسسات انتفاعی : موسساتی که هدف تاسیس آنها،به دست آوردن  منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

انواع امور ثبتی شرکتهای تجاری در واحد ثبتی اصفهان
 • ثبت شرکتهای تجاری در اصفهان
 • ثبت شرکتهای تجاری در اصفهان
 • ثبت شرکت تعاونی در اصفهان
 • ثبت شرکت تضامنی در اصفهان
 • ثبت شرکت نسبی در اصفهان
 • ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در اصفهان
 • ثبت شرکت سهامی عام در اصفهان
 • ثبت صورتجلسه تغییرات در اصفهان
 • ثبت شرکت بازرگانی
 • ثبت شرکت تولیدی
 • ثبت شرکت پیمانکاری
 • ثبت شرکت ساختمانی
 • ثبت شرکت عمرانی
 • ثبت شرکت صنعتی
 • ثبت شرکت خدماتی
 • ثبت شرکت برند

اخذ دفاترپلمپ شرکت در اصفهان

هر موسسه و هر شركت و هر سازمانی كه مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .

این دفاتر كه به دفاتر قانونی معروف هستند , كلیه شركتها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده ای را هم كه نوشته اند برای استناد به دارایی تحویل می دهند.

دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای مشخص نمودن فعالیت های مالی سالیانه شرکت, ثبت شرکت , بصورت اجباری تخصیص داده می شود.

 برای اطلاعات بیشتر در خصوص امورثبت شرکت و برند و ثبت علامت تجاری  و ثبت تغییرات شرکت در حوزه ثبتی اصفهان میتوانید ما تماس حاصل فرم��یید.