ثبت تدبیر در این مقاله تلاش و کوشش نموده است تا درباره ی ثبت شرکت در سبزوار مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در سبزوار می باشند ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت در سبزوار

مسائل و پرسش های زیادی برای افراد متقاضی جهت ثبت شرکت در شهرستان ها  از جمله سبزوار وجود دارد. که این گونه مسائل بنا بدلیل نبودن یک منبع و مرجع موثق و مفید، و در عین حال دارای اعتبار قانونی در این زمینه می باشد. در پی آن، کسب راهنمایی و مشاوره ی لازم راجع به فرآیند ثبت یک شرکت در سبزوار و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین اطلاع از هزینه ها، مشکلاتی است که متقاضیان ثبت شرکت در شهرستان ها اغلب با آن مواجه هستند.

اسم شرکت بازرگانی - لیست اسامی شرکت های بازرگانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اسم شرکت بازرگانی - لیست اسامی شرکت های بازرگانی می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

ثبت شرکت تدبیر جهت سهولت شما هموطنان عزیز این امکان را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در حوزه ثبتی سبزوار و توابع  فراهم ساخته است و اطلاعاتی درباره ی ثبت این گونه شرکت ها و مراحل ثبت آنها را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

ثبت شرکت گردشگری

متقاضیان محترمی که می خواهند شرکت گردشگری را به ثبت برسانند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مقاله ثبت شرکت گردشگری مراجعه کنید.

 شرکت چیست؟

شرکت به فرآیندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی ما بین خود قراردادی را امضاء می نمایند.

تمام اهداف شرکت، طبق قرارداد مندرج در اساسنامه می باشد. افراد در شرکت طبق قرارداد و اساسنامه ای که امضا کرده اند، سود حاصل از سرمایه شرکت را تقسیم می نمایند.

نحوه پرداخت مبلغ اسمی سهام جدید

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه پرداخت مبلغ اسمی سهام جدید می توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

اساسنامه شرکت

در قسمت اساسنامه هر شرکت به صورت معمول موارد زیر ذکر می شود:

نام شرکت، زمینه فعالیت شرکت، هدف شرکت و مدت زمان فعالیت شرکت، و نوع سهام شرکت و نحوه ی انتقال سهام و میزان سرمایه شرکت. و بسیاری از بند های دیگر که توسط سهامداران تعریف می شود.

دلایل ثبت شرکت

ثبت شرکت برای صاحبان و مدیران آن از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. چرا که شخص از شخصیت حقیقی خود به یک شخصیت حقوقی تبدیل می گردد. و این روزها بطور قطع شرکتی که دارای اعتبار حقوقی و قانونی باشد، دارای ارزش و جایگاه بسزایی می باشد. و بدین سبب شرکتی که در اداره ی ثبت شرکتهای سبزوار به ثبت قانونی رسیده و شماره ثبت آن درج شده باشد، سبب جلب اعتماد و امنیت خاطر مشتریان و دیگر شرکت ها می گردد.

روش استعلام شناسه ملی شرکت(فیلم آموزشی)

در جهت مطالعه درباره ی روش استعلام شناسه ملی شرکت(فیلم آموزشی) به مقاله آن مراجعه کنید و مقاله را مطالعه و فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

چرا باید شرکت ثبت کنیم؟

سوالی که معمولا برای اکثر صاحبان اصناف و مشاغل در باب انتخاب نحوه فعالیتشان مطرح می شود اینست که اصولا چرا باید شرکت ثبت کنیم ؟ فعالیت به صورت شرکت چه محدودیتهای ایجاد می کند و چه فوایدی دارد؟ آیا تسهیلاتی به شرکتهای ثبت شده در حوزه‌های مختلف تعلق می گیرد ؟ از نظر امور مالی فعالیت به صورت شرکت بهتر است یا فعالیت به صورت شخص حقوقی؟ بیمه تأمین اجتماعی برای افرادی که به صورت شرکت فعالیت می کنند چه مزایایی در نظر گرفته است؟چه مشکلات و موانعی که در سر راه ثبت شرکت وجود دارد ؟

برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده می توان از طریق ثبت شرکت و یا موسسه اقدام نمود و از مزایایی که قانون برای شرکتهای ثبت شده در نظر گرفته شده است استفاده نمود. بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور گسترده، عظیم و سازماندهی شده با هدف پیشرفت و رسیدن به مدارج بالاتر و اهداف بزرگتر، ثبت یک شرکت در سبزوار و پیشبرد اهداف از طریق فعالیت ذیل عنوان شرکت ثبت شده است.

فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت شده مزایای متعدد و همچنین معایبی دارد که هر کس می بایست با توجه به شرایط و ایدهآلهای خود آنها را بررسی نماید و برای فعالیت به صورت حقیقی ( شخصی) یا حقوقی (شرکت) تصمیم‌گیری نماید.در این راه موسسه حقوقی بین الملل تدبیر با بیش از 8 سال سابقه فعالیت مستمر و مفید در سبزوار همراه شما خواهد بود. در ادامه به مراحل ثبت شرکت در سبزوار می پردازیم.

چگونگی مراحل و اقدامات لازم جهت ثبت شرکت در سبزوار

 شرایط ثبت شرکت در سبزوار

شرکتهای تجاری در قالبهای متعددی  میتوانند به ثبت برسند که عبارتند از : با مسئولیت محدود ، سهامی اعم از خاص و عام ، مختلط اعم از سهامی و غیرسهامی ، تعاونی ، تضامنی و نسبی . شرکتهای تجاری با توجه به گستردگی و میزان اعتبار در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود بیشتر به ثبت میرسند. شایان توجه است اشخاص برای انجام فعالیتهای هدفمند و بهره مندی از سود و سرمایه یکدیگر در سبزوار  نیازمند فعالیتهای قانونی می باشند. که مهم ترین آنها ثبت شرکت تجاری می باشد اولین گام طراحی موضوع فعالیت می باشد چنانچه فعالیت شما نیازمند مجوز باشد اخذ این مجوز از ارگانهای مربوطه الزامی می باشد. به منظور کسب اطلاع میتوانید با کارشناسان ثبت شرکت تدبیر در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید.

زمان ثبت شرکت در سبزوار

بعد از انتخاب قالب ثبتی مناسب گام بعدی انتخاب سرمایه مشخص می باشد در همین راستا توجه داشته باشید که میزان سرمایه تصویب شده در قانون تجارت از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و مدت زمان ثبت شرکت در سبزوار  15 الی 20روز کاری می باشد.

مدارک ثبت شرکت در سبزوار

 این مدارک در قالب های ثبتی  مختلف متغیر می باشد اما بعضی از این مدارک به صورت یکسان می باشند .که عبارتند از :

مدارک هویتی اعضاء هیئت مدیره و سهامداران ( کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی )

 1. گواهی سوئ پیشینه.
 2.  کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران
 3. گواهی عدم سوء پیشینه
 4.  امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره
 5. انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت
 6. تعیین موضوع فعالیت شرکت
 7. آدرس محل فعالیت شرکت
 8. مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
 9.  مشخص کردن سهامداران و میزان سهام آنها
 10. مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت

مراحل ثبت شرکت در سبزوار

ثبت شرکت توسط متقاضی 

شما متقاضیان محترم میتوانید با مراجعه به سامانه ادارهثبت شرکت با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه می شوید و کلیه اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق تکمیل می نمایید باید بدانید که تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت که شامل اساسنامه ، تقاضانامه، شرکتنامه و متن صورتجلسه می شود. به صورت کاملا تخصصی انجام دهید زیرا امکان دارد با کوچکترین اشتباه پرونده شما رد و یا دچار نقص  گردد. کارشناسان و مشاوران ثبت تدبی با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی تدبیر 

ثبت شرکت تدبیر با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در سبزوار  آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در این زمینه می باشد در ابتدا شما میتوانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید. گام بعدی طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد. کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی میگردد و انجام می شود در مرحله  بعدی ثبت سامانه ای شرکت شما درسبزوار  صورت میگیرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگذاری میشود. بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها در سبزوار   با گذشن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر میگردد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در سبزوار

 امروزه انجام فعالیتهای بازرگانی در سبزوار   نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت و ثبت برند در سبزوار   می باشد.شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی  نپردازند. میزان سرمایه در ثبت شرکت با مسئولیت محدود 1.000.000 ریال و  یابیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.

ثبت شرکت سهامی خاص در سبزوار

ثبت شرکتهای سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که به ثبت برسند به عنوان شرکتهای بازرگانی شناخته میشوند کلیه سرمایه در این شرکتها توسط اعضا هیئت مدیره تامین میگردد و این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر  است و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل  نیز لازم می باشد. استفاده از قید سهامی خاص الزامی است. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص درسبزوار  با کارشناسان تدبیر در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی در سبزوار

با افزایش فعالیتهای تجاری موضوعات مختلفی برای به ثبت رسیدن درخواست می گردد این موضوعات شامل : تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، عمرانی و ساختمانی می باشد که از جانب مهندسین و پیمانکاران و تولید گران مورد توجه قرار میگیرند ثبت شرکت با این موضوع های فعالیت میتواند پشتوانه محکمی برای انجام اموری از جمله ثبت برند و برند سازی باشد، و حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد نماید. کارشناسان و مشاوران ثبت تدبیر با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در  زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در سبزوار  میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در سبزوار  

ثبت موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آنها مشخص است با اهداف غیرتجاری به ثبت می رسند که عمده ترین فعالیت آنها انجام اموری از قبیل : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و... می باشد.

 این نوع موسسات در دو قالب انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می رسند:

 1.  موسسات غیر  انتفاعی:  موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست  ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و ...
 2. موسسات انتفاعی : موسساتی که هدف تاسیس آنها،به دست آوردن  منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی
انواع امور ثبتی شرکتهای تجاری در واحد ثبتی سبزوار
 1. ثبت شرکتهای تجاری در سبزوار.
 2. ثبت شرکتهای تجاری در سبزوار.
 3. ثبت شرکت تعاونی در سبزوار.
 4. ثبت شرکت تضامنی در سبزوار.
 5. ثبت شرکت نسبی در سبزوار
 6. ثبت شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی در سبزوار.
 7. ثبت شرکت سهامی عام در سبزوار
 8. ثبت صورتجلسه تغییرات در سبزوار
 9. ثبت شرکت بازرگانی.
 10. ثبت شرکت تولیدی.
 11. ثبت شرکت پیمانکاری.
 12. ثبت شرکت ساختمانی.
 13. ثبت شرکت عمرانی.
 14. ثبت شرکت صنعتی.
 15. ثبت شرکت خدماتی.
 16. ثبت شرکت برند.

اخذ دفاترپلمپ شرکت در سبزوار

هر موسسه و هر شركت و هر سازمانی كه مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .

این دفاتر كه به دفاتر قانونی م��روف هستند , كلیه شركتها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده ای را هم كه نوشته اند برای استناد به دارایی تحویل می دهند.

دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای مشخص نمودن فعالیت های مالی سالیانه شرکت, ثبت شرکت , بصورت اجباری تخصیص داده می شود.

 برای اطلاعات بیشتر در خصوص امور ثبت شرکت و برند و ثبت علامت تجاری  و ثبت تغییرات شرکت در حوزه ثبتی سبزوار  می توانید ما تماس حاصل فرمایید.